Accace k. s.

 Accace k. s.
Administratíva Iné Bankovníctvo a financie
Adresa: Mlynské nivy 16, 821 09 Bratislava
Email: veronika.volajova@accace.com
Email: petra.konarikova@accace.com
Telefón: 0905069859
Telefón: 0911102979
Webová stránka: https://accace.sk/

Spoločnosť Accace bola založená v roku 2006 na Slovensku a počas svojho pôsobenia si vybudovala pozíciu jedného z najvýznamnejších hráčov na trhu outsourcingových a poradenských služieb v regióne strednej a východnej Európy. Ako medzinárodný poskytovateľ outsourcingu máme rozsiahle skúsenosti s poskytovaním profesionálnych služieb v oblasti účtovníctva, mzdovej a HR agendy, daňového a transakčného poradenstva až po právne a korporátne služby pre širokú škálu klientov.

Náš názov Accace (ekejs) je pocta našim skromným začiatkom, kedy sme začínali ako účtovnícka firma s 34 zamestnancami. Accace vznikol spojením slov „accounting ace“, čo v skratke znamená „účtovnícke eso“ a vyjadruje našu počiatočnú, ale stále prítomnú ambíciu stať sa esom na trhu. Aktuálne celosvetovo zamestnávame viac ako 600 odborníkov a spolupracujeme s vyše 2 000 klientmi z celého sveta.

Nie sme však len nudný „korporát“. Sme tím ľudí, ktorí chcú robiť veľké veci inovatívnym spôsobom. Vďaka nášmu flexibilnému prístupu voči zamestnancom i klientom, transparentnej komunikácii, neustálemu vzdelávaniu, inováciám, novým zaujímavým spoluprácam či službám, sme pritiahli už mnohé talenty a skúsených odborníkov.

Pravidelne sa umiestňujeme v rebríčkoch TREND TOP a The Slovak Spectator – Largest in Business. V roku 2021 sme získali 1. miesto v kategórii Najväčšie firmy v oblasti účtovníctva, ktorú vyhlásil magazín The Slovak Spectator. Podporujeme startupy, sme súčasťou startupovej komunity StartuPeak a asociácie FINAS, spolupracujeme s Red Bull Basement a Inkubátorom STU. Organizujeme vlastný akceleračný program pre startupy prostredníctvom nášho #accacelife, o.z. a pomáhame aj komunitám našimi CSR aktivitami. Sme signatármi Charty diverzity – dobrovoľnej iniciatívy firiem na podporu inklúzie a diverzity na pracoviskách. V Accace je úplnou samozrejmosťou vytvárať a udržiavať priateľské a inkluzívne pracovné prostredie pre všetkých našich súčasných či budúcich zamestnancov bez rozdielu.

Mnohí z našich kolegov svoju kariéru odštartovali a úspešne ju budujú v Accace – viac ako polovica z nich u nás pracuje v priemere dlhšie ako 5 rokov. Aktuálne dávame priestor šikovným absolventom aj skúseným odborníkom a hľadáme posily do našich tímov na mzdové, účtovné a daňové oddelenie. Naše kancelárie nájdete v Bratislave, Košiciach a Trenčíne.

 

 

Otvorené pracovné pozície

Názov pozície Dátum pridania Miesto Plat Typ p.pomeru
Junior Transfer Pricing Specialist 08/01/2022 Bratislava, Trenčín, Košice od 1150 Eur brutto TPP
Payroll Administrator 03/10/2022 Bratislava od 1100 Eur brutto TPP
Transfer Pricing Specialist 08/01/2022 Bratislava, Trenčín, Košice od 1500 Eur brutto TPP
Junior Tax Consultant 08/01/2022 Bratislava od 1150 Eur brutto TPP
Junior Payroll Accountant 06/01/2023 Bratislava od 1200 Eur brutto TPP

Ďalšie naše otvorené pozície nájdete na stránke: https://accace.sk/kariera-slovensko/#volne-pozicie