Accenture

 Accenture
Administratíva Manažment Informačné technológie
Adresa: Accenture Bratislava: Plynárenská 7/C, 821 09 Bratislava & Accenture Košice: Protifašistických bojovníkov 11, 040 01 Košice
Email: joinus.sk@accenture.com
Telefón: 02/592 902 90
Webová stránka: https://www.accenture.com/sk-en/careers

Kto sme

Accenture je popredná globálna spoločnosť poskytujúca široké spektrum odborných služieb a riešení v oblasti strategických, konzultačných, digitálnych a technologických služieb a služieb v oblasti prevádzky podnikov. S viac ako 721,000 zamestnancami na celom svete poskytujeme služby klientom vo viac ako 120 krajinách. Na Slovensku pôsobíme už 30 rokov a zamestnávame viac ako 2.400 ľudí. Sme jeden z top 50 najatraktívnejších zamestnávateľov na svete. Sme v prvej desiatke firiem, pre ktoré sa podľa časopisu Consulting Magazine oplatí pracovať. Náš názov Accenture vyjadruje dôraz na budúcnosť – „Accent on the Future“.

Koho hľadáme

Hľadáme špičkových absolventov univerzít do nášho tímu biznis a IT konzultantov. Juniorných a seniorných ITčkárov: programátorov, softvérových inžinierov, architektov či testerov (Java, .NET, C#, Microsoft technológie, ServiceNow, SQL, Salesforce, SAP). Taktiež ľudí ovládajúcich angličtinu a ďalší jazyk (nemecký, francúzsky, španielsky, holandský, poľský, japonský, čínsky a iné).

Čo ponúkame

Čerstvým absolventom, ako aj skúseným odborníkom ponúkame zaujímavú prácu pre renomované lokálne a medzinárodné firmy, ktoré hľadajú riešenia svojich podnikateľských výziev. Nájdete u nás vynikajúcich kolegov a skvelé medziľudské vzťahy, širokú paletu tréningov a vzdelávacích programov či atraktívne ohodnotenie. Rovnako budete mať možnosť nadobudnúť vysoko cenené pracovné skúsenosti či zručnosti.