BILLA s.r.o.

 BILLA s.r.o.
Obchod a služby
Adresa: Bajkalská 19/A, 821 02 Bratislava 29
Email: praca@billa.sk
Webová stránka: https://www.sikovni.sk/

Spoločnosť BILLA, ktorá je súčasťou REWE International AG, pôsobí na Slovensku od roku 1993. Je lídrom v segmente supermarketov a tento rok oslavuje spoločne so svojimi zamestnancami, zákazníkmi a širokou verejnosťou 30 rokov lásky            ku kvalitnému jedlu. V súčasnosti prevádzkuje viac ako 160 predajní a v pláne má ďalšie rozširovanie jej siete.

“Sme presvedčení, že za každou úspešnou firmou stoja spokojní zamestnanci. Ako stabilný a férový zamestnávateľ sa k nim správame s úctou a rešpektom, podporujeme ich rozvoj a zohľadňujeme ich individuálne potreby.”

BILLA patrí medzi významných zamestnávateľov na Slovensku, až 4 500 jej zamestnancov húževnato pracuje na tom, aby boli nákupy jej zákazníkov chutnejšie, zdravšie aj ekologickejšie, jednoducho príjemnejšie v každom smere. Poskytuje tiež pracovné príležitosti aj v menej rozvinutých regiónoch, ľuďom s nižšou kvalifikáciou a potrebou kratších úväzkov. BILLA ponúka flexibilné pracovné miesta matkám, študentom i dôchodcom. Viac na www.sikovni.sk – v sekcii Kariéra.

V supermarketoch priemernej rozlohy 900 m² BILLA ponúka široký sortiment značiek, vrátane vlastných aj diskontných. Dominantnými medzi vlastnými značkami sú cenovo výhodné produkty Clever, značka mäsa Mäsiarov výber, výrobky pod značkou BILLA, organické produkty BILLA BIO a domáca Slovenská farma. Rovnako dôležitý je v ponuke podiel čerstvých produktov v oblasti ovocia, zeleniny, lahôdok, pečiva, mäsa a mliečnych výrobkov.