Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia

 Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia
Informačné technológie
Adresa: Moldavská cesta 8B, 040 11 Košice, Slovakia
Email: FMB_tssk_communication@t-systems.com
Telefón: + 421 55 785 3566
Webová stránka: https://www.deutschetelekomitsolutions.sk/

Od začiatku je naším cieľom dávať zmysel IT

Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá poskytuje svoje služby v oblasti informačných a komunikačných technológií. V rámci skupiny Deutsche Telekom ponúkame služby ako outsourcer so špecializáciou na firemnú klientelu v Nemecku, v Európskej únii a ďalej po celom svete. Vďaka svojej veľkosti, rozsahu pôsobenia a kvalite služieb a významne prispievame k tomu, že značka Deutsche Telekom je jednotkou na nemeckom trhu a patrí medzi štyroch najväčších poskytovateľov služieb v oblasti IKT v Európe.

Vstúpte s nami do digitálnej budúcnosti

A môžeme vám zaručiť, že naša práca je rovnako vzrušujúca a rozmanitá ako náš biznis! V Deutsche Telekom považujeme svojich ľudí za najdôležitejšie aktívum a konkurenčnú výhodu – naši zamestnanci sú vysoko vzdelaní, spoľahliví, ambiciózni a flexibilní. Nájdite si prácu, ktorá vás bude napĺňať, s príležitosťami na osobný a profesionálny rast. Či už ste absolvent, odborník alebo manažér – poďme spoločne poháňať digitalizáciu vpred! Príjmite výzvu, pustite sa s nami do unikátnych  projektov a užívajte si naše atraktívne platy a benefity.

Naša odmena za vašu usilovnosť

Okrem základných princípov odmeňovania zamestnancov stanovených Zákonníkom práce motivujeme svojich zamestnancov aj pomocou jednoúčelových benefitov, akým je Cafeteria bonus. Tento finančný bonus poskytujeme na podporu aktivít zamestnancov v štyroch hlavných kategóriách: zdravie, voľný čas, doprava a vzdelávanie.

Okrem toho ponúkame aj variabilnú zložku mzdy, možnosti rozvoja, široké spektrum zliav, príspevok na dôchodkové sporenie, dni voľna navyše a mnohé ďalšie.

Myslíme inovatívne, pracujeme agilne a vyvíjame riešenia,
ktoré poháňajú IT revolúciu. Chcete držať krok s technologickým pokrokom? Pridajte sa k nám! 

Viac info nájdete na našej kariérnej stránke.

Otvorené pracovné pozície

Názov pozície Dátum pridania Miesto Plat Typ p.pomeru
SAP Administrator III 06/07/2023 Košice alebo remote v rámci Slovenska od 1000€ brutto/mesačne TPP
Controller III 06/07/2023 Košice od 1500€ brutto/mesačne TPP
Service Chain Operation Manager with German language 12/07/2023 Košice alebo remote v rámci Slovenska 1250€ brutto/mesačne TPP
Revenue Controller with German language 04/07/2023 Košice alebo remote v rámci Slovenska od 1250€ brutto/mesačne TPP
Senior Storage ICT Engineer with German language 09/07/2023 Košice alebo remote v rámci Slovenska 1850 brutto/mesačne TPP