DeutschMann

 DeutschMann
Doprava a špedícia
Adresa: Dopravná 1907/3, 075 01 Trebišov, Slovakia
Email: personalistika@deutschmann.sk
Webová stránka: https://hybemesvet.sk/

Spoznaj nás

Sme stabilná špedičná spoločnosť so sídlom v Trebišove. Za 25 rokov sme vyrástli na skvelý team 80 zamestnancov. Staráme sa o 20 000+ prevažne zahraničných klientov a realizujeme približne 200 prepráv denne prevažne v rámci Európy. Veríme tomu, že na východe Slovenska je veľký potenciál a sami sme toho dôkazom. Nečakáme na iných, ale sami chceme rozhýbať k lepšiemu svet okolo seba – firmu, zamestnancov, klientov, aj naše okolie.

Pridaj sa k nám

U nás je dôležitá šikovnosť, chuť na sebe pracovať a znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka. Budeš ho denne používať. Ostatné ťa naučíme v našej akadémii.
Staň sa disponentom. Tvojou úlohou je dostať tovar z bodu A do bodu B v stanovenom čase. K dispozícii máš auto, kamión, lietadlo, loď. Po ceste sa môže niečo pokaziť a je potrebné to vyriešiť. Na pomoc máš kolegov, celkové zaučenie v DeutschMann akadémii, najlepšie technologické vybavenie a, samozrejme, svoje superschopnosti. Čím viac úspešných transportov, tým viac odmien pre teba. Zahráš si túto hru s nami?
Staň sa obchodníkom. Misia Pátrači hľadá nových klientov a potrebuje tvoju pomoc. Nájdi ich a staraj sa o nich ako o vlastnú záhradku, ktorá ti prekvitá pred očami. Za tebou stojí stabilná firma, na pomoc máš team najlepších obchodníkov, know-how a zaučenie. Zvyšok je na tvojich superschopnostiach. Čím viac a väčších dodávateľov a zákazníkov prinesieš, tým viac odmien nahráš. Ukáž nám svoje skóre.

Čo ponúkame

Nemáme strop v platovom hodnotení. Čím viac prinesieš firme, tým viac zarábaš ty. Nehodíme ťa do vody, ale kompletne zaučíme v DeutschMann akadémii. Pomôžeme ti, potiahneme ťa, ukážeme ti, že dokážeš viac ako si myslíš. Ale vykročiť musíš sám. Neustále sa vzdelávame a potom spolu oslavujeme úspechy. Napríklad aj na rodinnom teambuildingu v Chorvátsku.

Otvorené pracovné pozície

Názov pozície Dátum pridania Miesto Plat Typ p.pomeru
Disponent
Obchodník