ENSECO, a. s.

 ENSECO, a. s.
Adresa: Hollého 10/1499, 949 01 Nitra
Email: info@enseco.sk
Email: job@enseco.sk
Telefón: +421/366 375 120
Telefón: +421/366 375 940
Webová stránka: https://www.enseco.sk/

Spoločnosť ENSECO, a. s., bola založená v roku 1997 ako spoločnosť úzko špecializovaná na spúšťanie jadrových elektrární.

Naša technologicky najväčšia zákazka sa spája s jadrovou elektrárňou v Mochovciach na Slovensku. Za 25 rokov na trhu sa však naše portfólio služieb rozšírilo a aktuálne ponúkame naše služby nielen jadrovému sektoru, ale aj energetickému a strojárskemu priemyslu všeobecne.

Úspech našej spoločnosti stojí na myslení, vedomostiach a zručnostiach ľudí, pretože len zohratý a kvalifikovaný tím dokáže riešiť problémy zákazníkov a dať zadaným projektom reálnu podobu, a preto dávame veľký dôraz na potreby zamestnancov.

Misia :

„Sme skúsený a spoľahlivý tím. Naše skúsenosti nám dovoľujú byť kreatívni v riešeniach. Ponúkame vyšší štandard realizácie.“

Vízia :

Budúcnosť našej spoločnosti staviame na našich skúsenostiach a kvalitných zamestnancoch. Reflektujeme požiadavky trhu a preto našou víziou je: „Prinášať individuálne a komplexné riešenia na základe našich bohatých skúsenosti a budovať vzájomný rešpekt vo vzťahoch s našimi zákazníkmi.“