Letisko M.R.Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS)

 Letisko M.R.Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS)
Doprava a špedícia
Adresa: Letisko M. R. Štefánika, P. O. Box 160, 823 11 Bratislava 216
Email: kariera@bts.aero
Telefón: +421233033125
Webová stránka: https://www.bts.aero/

Letisko M.R.Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) je najväčšie medzinárodné letisko na Slovensku. Sme unikátny zamestnávateľ s jedinečnou atmosférou letiska a lietadiel. Sme akciová spoločnosť s účasťou štátu. Medzi naše hlavné činnosti patrí prenájom letiskovej infraštruktúry a letiskových služieb leteckým dopravcom, odbavenie cestujúcich, nákladu, pozemná obsluha lietadiel, bezpečnostná ochrana letiska a výkon záchrannej a hasičskej služby či neletecké činnosti.

Čo ponúkame

Ponúkame netradičné pracovné pozície napr. prevádzkový dispečer, zamestnanec ochrany letiska, check-in agent či hasič – záchranár. Ponúkame zaujímavé miesta na prácu, ktoré u nás vykonávajú mnohí naozaj zo srdca, dlhoročne a kde je možnosť samostatnej kreatívnej práce.

Koho hľadáme

Hľadáme nových kolegov, nadšencov letectva a privítame v našej letiskovej rodine každého, kto sa chce rozvíjať, koho napĺňa zaujímavá a dynamická práca, a má chuť rozvíjať naše najväčšie letisko. Spolupracujeme so školami  (stredné, vysoké, univerzity), poskytujeme odborné praxe, stáže, odborné exkurzie  a máme dvere otvorené aj pre čerstvých absolventov.

Otvorené pracovné pozície

Názov pozície Dátum pridania Miesto Plat Typ p.pomeru
Zamestnanec bezpečnosti na letisku Bratislava TPP
Hasič - záchranár Bratislava TPP
Prevádzkový elektrotechnik Bratislava TPP (možnosť práce na skrátený úväzok)
Pracovník údržby letiska Bratislava TPP (možnosť práce na skrátený úväzok)
Mechanik - kurič Bratislava TPP (možnosť práce na skrátený úväzok)

Ďalšie naše otvorené pozície nájdete na stránke: https://kariera.zoznam.sk/ponuky-spolocnosti/letisko-m-r-stefanika-airport-bratislava-a-s-bts-