Lidl Slovenská republika, s.r.o.

 Lidl Slovenská republika, s.r.o.
Obchod a služby
Adresa: Ružinovská 1E, 821 02 Bratislava
Webová stránka: https://kariera.lidl.sk/

Kto sme

Sme súčasťou maloobchodnej skupiny Schwarz, ktorá je jednou z popredných spoločností v maloobchode v Nemecku i v Európe. Našich viac ako 160 predajní je zásobovaných 3 logistickými centrami v Prešove, Nemšovej a Seredi, pričom zamestnávame viac ako 6500 zamestnancov v oblasti predaja, nákupu, administratívy, logistiky, centrálnych služieb a expanzie. Kľúčom k úspechu sú naše zamestnankyne a zamestnanci, a práve preto je starostlivosť o nich jednou z našich top priorít.

Koho hľadáme

Sme dynamický tím, a práve takých ľudí hľadáme aj medzi seba. Takých, ktorí do práce dajú všetko a spokojní sú potom nielen ich kolegyne a kolegovia, ale aj zákazníci. A o to tu ide. Hľadáme tiež človeka, ktorý je stotožnený s našimi firemnými hodnotami: jednoduchosť, radosť, zodpovednosť, dynamika, férovosť a zodpovednosť. Našich ľudí podporujeme vo vzdelávaní a raste a vítané sú dobré nápady, vďaka ktorým vie rásť nielen naša spoločnosť, ale aj dotyčný človek.

Čo ponúkame

Naše zamestnankyne a zamestnancov čaká zaujímavý plat a množstvo benefitov, z ktorých si môžu vybrať tie pravé pre seba. Rovnako je pre nás veľmi dôležitá diverzita a inklúzia, a tak vytváranie pracovného prostredia, v ktorom sa každý cíti príjemne. Viac na www.lidl.sk – sekcia kariéra.