McDonald’s

 McDonald’s
Gastronómia Obchod a služby
Adresa: Einsteinova 33, 851 01 Bratislava
Email: pripomienky@sk.mcd.com
Telefón: +421 2 5441 8590
Webová stránka: https://www.mcdonalds.sk/

Pre koho sú pracovné príležitosti v McDonald´s?

McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Prečo je McDonald´s atraktívny zamestnávateľ?

Sme hrdí na to, že už takmer tri desaťročia tvoríme súčasť Slovenska. Naša spoločnosť s 42 prevádzkami je domovom pre viac než 3 300 oddaných zamestnancov. Aj keď sme súčasťou globálneho trhu, náš prístup k podnikaniu je lokálny a vždy citlivý k potrebám komunity, v ktorej pôsobíme. Toto všetko je možné vďaka našim licenčným partnerom, ktorí zdieľajú našu vášeň. Naším cieľom je vytvoriť pre našich zákazníkov nezabudnuteľné zážitky v našich reštauráciách. Veríme, že toto môžeme dosiahnuť vďaka našim produktom a službám. Snažíme sa neustále rozširovať našu ponuku, aby sme spĺňali rôzne chuťové preferencie našich klientov a taktiež prinášali inovatívne možnosti prostredníctvom personalizácie objednávok.

Plne si uvedomujeme, že srdcom našej firmy sú naši skvelí zamestnanci. Ich práca je pre nás vzácna a ceníme si ich neustálu spätnú väzbu a príjemný prístup k našim zákazníkom. Vieme, že pre naše miesto na čele trhu potrebujeme stabilný tím plný šikovných a spokojných zamestnancov. Preto chceme, aby každý z nich cítil našu podporu počas celej svojej kariérnej cesty pod našimi zlatými oblúkmi.

 

Ďalšie naše otvorené pozície nájdete na stránke: https://kariera.zoznam.sk/ponuky-spolocnosti/mcdonalds