Prvá stavebná sporiteľňa a.s.

 Prvá stavebná sporiteľňa a.s.
Bankovníctvo a financie
Adresa: Bajkalská 30, 829 48 Bratislava
Webová stránka: https://www.pss.sk/

Prvá stavebná sporiteľňa je banka, ktorá sa špecializuje na financovanie bývania. Na trhu pôsobí už tridsať rokov a jej služby využilo už takmer 2,5 milióna klientov. Stavebné sporenie pomáha ľuďom plniť si ich sny spojené s bývaním. Umožňuje im postupne si pripraviť financie, ktoré budú potrebovať pri kúpe, rekonštrukcii, či modernizácii vlastného bývania. Dokáže sa pružne prispôsobiť rôznym potrebám ľudí a ich životným situáciám. Zastávame hodnoty, ktoré zabezpečujú férový prístup ku klientom a aj k našim kolegom. Naše úspechy sú výsledkom tímovej spolupráce a práce kolegov motivovaných pestrým benefitným programom a adekvátnym finančným ohodnotením.

Pre PSS budete vykonávať činnosť finančného sprostredkovania ako finančný agent a činnosť obchodného zastúpenia ako obchodný zástupca na pozícii odborný konzultant. Uvedené činnosti sú podnikaním, nejde o pracovný pomer.

Otvorené pracovné pozície

Názov pozície Dátum pridania Miesto Plat Typ p.pomeru
odborný konzultant Bratislava, Trnava, Malacky, Senica, Skalica, Piešťany, Dunajská Streda a okolie Priemerná výška provízie je 2 000 EUR/mesiac živnosť