SPP – distribúcia, a.s.

 SPP – distribúcia, a.s.
Výroba a priemysel
Adresa: Plátennícka 19013/2, 821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Email: ludske.zdroje@spp-distribucia.sk
Webová stránka: https://www.spp-distribucia.sk/kariera/

Sme veľká a stabilná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou a sme súčasťou silnej nadnárodnej skupiny EPH. Sme lídrom v oblasti distribúcie plynu na Slovensku, pričom vlastníme a prevádzkujeme viac ako 33 tisíc kilometrov plynovodov. Vďaka tomu sme druhou najhustejšou plynárenskou sieťou v Európe.

Pracovať u nás znamená mať prácu s významom pre celé Slovensko, pretože sme to my, kto prináša teplo do tisícok domácností po celej krajine. V našej spoločnosti SPP – distribúcia veríme, že silný a motivovaný tím je základným pilierom nášho spoločného úspechu, a preto sa snažíme poskytovať našim zamestnancom všetky nástroje a príležitosti na ich profesionálny a osobný rozvoj. Naši zamestnanci sú odmeňovaní atraktívnymi a pravidelne valorizovanými platmi. Investujeme do vzdelávania a rozvoja, poskytujeme moderné pracovné prostredie a atraktívne benefity. Podporujeme sociálne väzby medzi kolegami prostredníctvom firemných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny.

Myslíme aj na našu budúcnosť a veríme, že každý krok smerom k udržateľnosti je krokom tým správnym smerom. Našou víziou je čo najväčšia implementácia obnoviteľných plynov ako sú biometán a vodík. Sme SPP – distribúcia, sme Sieť zelenej budúcnosti.

Príďte nás navštíviť a dozviete sa viac o našej spoločnosti priamo od nás. V našom stánku SPP – distribúcia sa nielen dobre zabavíte, ale získate aj prehľad o našej celoslovenskej pôsobnosti, aktivitách, ako aj o atraktívnych benefitoch a pracovných pozíciách, ktoré aktuálne obsadzujeme. Tešíme sa na vás! 🙂