Takeda Pharmaceuticals Slovakia s.r.o.

 Takeda Pharmaceuticals Slovakia s.r.o.
Informačné technológie Zdravotníctvo
Adresa: Pradiareň 1900, Svätoplukova 2a, 821 08 Bratislava
Email: ICC.Slovakia@takeda.com
Email: icc.communication.global@takeda.com
Telefón: +421 2/203 050 26
Telefón: +421 2/203 050 27
Webová stránka: https://www.takeda.com/sk-sk/who-we-are/icc/

Takeda je globálny biofarmaceutický líder s 240 ročnou tradíciou, založený a orientovaný na výskum a vývoj so sídlom v Japonsku.

Inovačné centrum spoločnosti Takeda v Bratislave ponúka unikátne pracovné príležitosti pre expertov v oblasti IT, ktorí môžu zásadným spôsobom formovať budúcnosť Takedy tým, že prispejú k poskytovaniu najlepších dátových, digitálnych a technologických riešení v obore. Hlavnou úlohou centra je posunúť vpred dátovú, digitálnu a technologickú agendu firmy.

Hľadáme skúsených IT expertov, ako napríklad dátových analytikov, cloudových, mobilných, automatizačných vývojárov a biznis analytikov. Máme záujem aj o UX/UI dizajnérov a architektov so zameraním na dátové, cloudové a digitálne služby, full stack development a CX. Okrem toho je ICC príležitosťou pre najlepšie a najšikovnejšie technické talenty vrátane študentov univerzít.

Takeda sa zaviazala objavovať a poskytovať liečby, ktoré menia život, a riadi sa záväzkom voči pacientom, ľuďom a planéte. Zameriava sa na vývoj vysoko inovatívnych liekov, ktoré prispievajú k zmene v životoch ľudí tým, že posúva hranice nových možností liečby a využíva jej vylepšený mechanizmus spolupráce vo výskume a vývoji.