Východoslovenská energetika Holding a.s.

 Východoslovenská energetika Holding a.s.
Výroba a priemysel
Adresa: Východoslovenská energetika Holding a.s. Košice
Email: schnurerova_ivana@vseholding.sk
Telefón: +421918884706
Webová stránka: https://praca.vseholding.sk/
TOTO  SME MY
Sme moderní a inovatívni, sledujeme trendy a v mnohom sme lídrom na trhu. Podporujeme rast a rozvoj svojich zamestnancov a počúvame ich nápady. Súčasne sme tradičnou energetickou firmou, stabilným zamestnávateľom niekoľkokrát oceneným v ankete Najzamestnávateľ. Ako Skupina VSE Holding pôsobíme predovšetkým v regióne východného Slovenska, nájdeš nás však aj v strede a na západe krajiny.
Prispievame k zlepšovaniu života našich zamestnancov, ich rodín, rovnako ako komunity, v ktorej pôsobíme. Realizujeme aktivity zamerané na trvalo udržateľný rozvoj. Konáme zodpovedne a transparentne voči všetkým našim obchodným partnerom a zákazníkom. V našich aktivitách nás podporuje skupina E.ON.
Východoslovenská distribučná, a. s.

Máme ambiciózne ciele v oblasti budovania udržateľnej infraštruktúry. Neustále investujeme do rozvoja distribučnej sústavy, ako aj do automatizácie, digitalizácie a do nových technológií. Orientujeme sa na zákazníka, rozširujeme svoje služby, spolupracujeme s telekomunikačným sektorom.

Východoslovenská energetika, a. s.

Sme dodávateľom energií, inovatívnych produktov a služieb pre domácnosti a energetických riešení pre firmy. Zákazník je u nás vždy na prvom mieste, sme jeho partnerom. Podporujeme udržateľnosť a dodávku zelenej energie, aby sme budúcim generáciám zanechali zelenší svet. Spolupracujeme pri tom s našou spoločnosťou VSE Solutions s.r.o.

Východoslovenská energetika Holding, a. s.

Podporujeme svoje dcérske spoločnosti vo všetkých ich aktivitách. Poskytujeme im služby v oblasti HR, účtovníctva a financií, právne aj IT služby, staráme sa o nehnuteľnosti a s tým súvisiacu agendu. Venujeme sa podpore komunity a budovaniu dobrého mena Skupiny VSE Holding.

Otvorené pracovné pozície

Názov pozície Dátum pridania Miesto Plat Typ p.pomeru
Systémový špecialista - digitálne služby a aplikácie 06/07/2023 Košice od 1260 EUR TPP
Linux Engineer (IT security oriented) 06/07/2023 Košice od 1500 EUR TPP
Reprezentant kontaktného centra VSE 06/07/2023 Košice od 871 EUR TPP
Hľadáme elektromontérov a servisných technikov sietí VN a NN (VSD) 06/07/2023 Prešov, Košice, Lemešany, Sečovce, Trebišov, Michalovce, Vranov nad Topľou od 957 EUR TPP
Servisný technik (Humenné) 06/07/2023 Humenné od 1080 EUR TPP

Ďalšie naše otvorené pozície nájdete na stránke: https://kariera.zoznam.sk/moje-pracovne-ponuky