Program

10:00 - 10:30

Oficiálne otvorenie

11:00 - 11:30

BILLA - spoločnosť, ktorá poskytuje jedinečné pracovné príležitosti pri rozvoji moderného a čerstvého supermarketu na Slovensku

Akým procesom prechádzame? O čo sa snažíme na slovenskom trhu? Aké jedinečné možnosti ponúkame novým kolegom/kolegyniam?

speaker-1

Peter Lackó

11:30 - 12:00

Hodina finančnej gramotnosti

Financopedia je najväčší Instagramový profil zameraný na vzdelávanie finančnej gramotnosti. V súčastnosti nás sleduje viac ako 28K ľudí. Okrem vzdelávania pomáhame ľudom riešiť ich financie.

speaker-1

Milan Janáček

speaker-2

Ivan Koleno

12:00 - 12:30

AI revolúcia je tu! Ste pripravení?

AI spôsobila nie len v marketingu doslova revolúciu. Ako z nej vyťažiť čo najviac a je pravda, že nás AI už čoskoro nahradí? Aj o tom budem hovoriť v mojej prednáške.

speaker-1

Peter Šebo

12:30 - 13:00

Ženy v pracovnom prostredí a ich kariérny rozvoj

speaker-1

Eva Vaľovská

speaker-2

Kristína Pomothy

13:00 - 13:30

Máte slinu? - možno práve tá Vaša pomôže zachrániť život

Cieľom kampane "MÁTE SLINU?", ktorú Nadácia Kvapka Nadeje v spolupráci s Národným registrom darcov kostnej drene SR organizuje už od roku 2015, je informovať a edukovať širokú verejnosť o problematike onkologických ochorení krvotvorby (napr. leukémia) a motivovať čo najviac dobrovoľníkov na prihlásenie sa do databáz potenciálnych darcov krvotvorných buniek. V rámci nasej kampane sa nám podarilo zvýšiť počet registrovaných darcov už o takmer 20 000 slovenských darcov.

speaker-1

Michal Kaľavský

speaker-2

Štefan Skrúcaný

13:30 - 14 .00

Najjednoduchší kľúč k tomu, ako sa mať dobre je robiť jednu vec poriadne

Tomáš hlbšie rozvinie hlavnú myšlienku prednášky formou niekoľko reálnych príbehov ľudí, ktorým sa podarilo chytiť život do vlastných rúk vďaka tomu, že sa naučili robiť jednu vec poriadne. Zároveň sa bude snažiť rozbiť niekoľko stereotypov spojených s prácou a kariérou.

speaker-1

Tomáš Janek

14:00 - 14:30

Ako byť úspešný na LinkedIn?

Kto sú najvplyvnejšie osobnosti na LinkedIn a aký obsah im funguje? Aké faktory vplývajú na ich úspech a ako funguje algoritmus LinkedIn?

speaker-1

Ján Stareček

14:30 - 15:00

Work-life balance v každej etape Tvojho života

Šport je najefektívnejším nástrojom na sebarealizáciu, sociálne kontakty, zdravý životný štýl, ale popri tom vie priniesť aj zamestnanie, ktoré môže byť nielen vašim živobytím, ale aj celoživotným koníčkom.

speaker-1

Roman Neuschl

15:00 - 16:00

Onboarding alias aké budú moje prvé kroky po nástupe

Nastúpili ste na novú pozíciu alebo Vás to v najbližšom čase čaká? Vitajte v onboradingu alebo adaptačnom programe. Ako budú vyzerať Vaše prvé dni, týždne a mesiace? Ako firmy pripravujú svojich nových kolegov na plynulý nábeh na novú prácu a čo budú od Vás očakávať? Na čo kladú dôraz rôzne tipy firiem po nástupe? Čo je dôležitejšie - vedomosti, zručnosti či postoje a hodnoty? Kto je buddy alebo mentor? Oveľa viac sa dozviete v panelovej diskusii so zástupcami zo spoločností Billa, McDonald´s a Prvá stavebná sporiteľňa.

speaker-1

Roman Kurnický

speaker-2

Katarína Tešla

speaker-3

Patrícia Rašková

speaker-4

Lenka Krajčíková

16:00 - 16:30

TravelAlvaro - blog o cestovaní

Všetko o cestovaní na vlastnú päsť a lacných letenkách. Ako som sa rozhodol pomáhať ľuďom s cestovaním a organizovať skupinové výlety. Kedy a ako začala moja závislosť k cestovaniu a ako spojiť zamestnanie s cestovaním.

speaker-1

Tomáš Fabiny

16:30 - 17:00

Kariéra v roku 2023 - @helloklaudi

Moja cesta k všestrannosti! Prečo byť “majstrom všetkých remesiel” je dnes považované za benefit? Aké sú možnosti a vyhliadky do budúcna pre niekoho kto nemá ešte jasno v tom čo chce v živote robiť? Navigácia vo svete, ktorý sa mení každým dňom!

speaker-1

Klaudia Rusnák

17:00 - 17:30

Ako zostať relevantný a mať pri tom fun

Budeme sa rozprávať o tom ako sa dá zaujať aj po 12 rokoch aktívnej tvorby a pritom sa tým celým baviť.

speaker-1

Peter Altof

17:30 - 18:00

Ako dosiahnuť svoj cieľ

Ako vytrvať v zdravom životnom štýle, pravidelne cvičiť a zdravo sa stravovať, nestrácať motiváciu, aby sme dosiahli svoj cieľ?

speaker-1

Jany Landl

18:00 - 18:15

Vyhlásenie najlepších vystavovateľov

11:00 - 11:30

Stress less – umenie zvládania stresu v práci

Zvládanie stresu v práci, starostlivosť o spokojnosť a wellbeing zamestnancov. Tipy a triky renomovaného psychológa a najlepšia prax zo života zamestnancov ING Hubs Slovakia.

speaker-1

Simona Polakovičová

11:45 - 12:15

Prezentácia programu Power BI

Prednáška je určená na prezentáciu programu Power BI, ktorý je v súčasnosti veľmi obľúbený vizualizačný nástroj od spoločnosti Microsoft. Na prednáške uvidíte hotové riešenia: rôzne grafické zobrazenie podnikových ekonomických výsledkov.

speaker-1

Peter Belička

12:30 - 13:00

Hiringový proces kedysi a dnes: Prečo stále viac firiem siaha po psychodiagnostike a čo od nej čakať

Od najvychýrenejšieho kováča v dedine až po niekoľko-kolové pohovory a využitie psychodiagnostiky – hiringový proces prešiel rokmi zásadným prerodom. Prečo to tak je a aké výhody prinášajú najmodernejšie prístupy – o tom sa budeme rozprávať práve v tomto vstupe.

speaker-1

Natália Vedejová

13:15 - 13:45

Prezentácia nástroja PowerQuery

PowerQuery je doplnkom programu Power BI a Excel. Na tejto prednáške si ukážeme príklady automatizácie získavania údajov pomocou tohto nástroja.

speaker-1

Peter Belička

14:00 - 14:30

Personnel branding, ako a prečo?

Ako vie personnel branding zamestnancov pomôcť spoločnosti. Koučing ako nástroj pri budovaní personnel brandingu.

speaker-1

Zuzana Hanusková

14:45 - 15:15

Prezentácia programu Power BI

Prednáška je určená na prezentáciu programu Power BI, ktorý je v súčasnosti veľmi obľúbený vizualizačný nástroj od spoločnosti Microsoft. Na prednáške uvidíte hotové riešenia: rôzne grafické zobrazenie podnikových ekonomických výsledkov.

speaker-1

Peter Belička

15:30 - 16:00

Ako uspieť na dnešnom trhu práce

Ako sa zviditeľniť na trhu práce? Akým chybám sa vyhnúť v procese náboru? Aké sú schopnosti a zručnosti, po ktorých je na trhu najväčší dopyt? Aké sú výhody spolupráce s náborovým špecialistom?

speaker-1

Monika Kollárová

16:15 - 16:45

Každodenná manipulácia – ako sa jej brániť?

Na interaktívnej prednáške si budete môcť manipuláciu aj vyskúšať. Okrem toho sa dozviete, ako manipuláciu rozpoznať, čo je a čo nie je manipulácia a prečo vlastne manipulujeme, aké sú najčastejšie používané techniky manipulatívnej komunikácie a ako sa proti manipulácii brániť.

speaker-1

Michal Šoltés

17:00 - 17:30

Ako si vylepšiť šance na pracovnom trhu vďaka budovaniu osobnej značky

Ako podporiť svoj cieľ personálnym brandingom? Aké kanály využívať na sebapropagáciu? Prečo je výzor dôležitý?

speaker-1

Jana Schochmann