O podujatí

Pozývame vás na druhý ročník kariérneho podujatia z dielne Kariéra.sk pod názvom Kariéra EXPO.

Počas jedného dňa budete môcť stretnúť desiatky zamestnávateľov z regiónu a zažiť bohatý program, ktorý pre vás pripravujeme. 

Kariéra EXPO je pre všetkých návštevníkov, ktorí chcú rozbehnúť svoju kariéru, alebo zistiť možnosti svojho osobnostného a pracovného rastu.

Počas podujatia budete mať jedinečnú príležitosť spoznať osobne zamestnávateľov z rôznych oblastí, zúčastniť sa workshopov, počas ktorých vám odborníci poradia, v čom sú vaše silné stránky. 

Pred stretnutím so zamestnávateľmi si budete môcť vyskúšať modelový pohovor, aby vás nezaskočila žiadna otázka a boli ste tak maximálne pripravení. 

Taktiež si u našich špecialistov budete môcť skonzultovať životopis, alebo sa otestovať z jazykov. 

Kariéra Expo vám ukáže, že vzdelávať sa či zmeniť kariéru sa dá kedykoľvek.

:
:
:

Miesto konania

Dátum

Otváracie hodiny

Čo môžete na EXPO očakávať?

Inšpiratívne prednášky

Na hlavnom pódiu a spojenom IT & Skills stage si návštevníci budú môcť vypočuť motivačné príbehy od inšpiratívnych ľudí.

Modelové pohovory

Pohovor pre mnohých ľudí vyvoláva obavy a neistotu. Cez modelové pohovory sa budeme snažiť návštevníkov správne nasmerovať.

Testovanie

Na podujatí bude cez našich partnerov zabezpečené osobnostné testovanie, jazykové testovanie a poradenstvo v oblasti IT.

Konzultácie CV

Najdôležitejšia časť kariérneho podujatia. Pretože dostať priamu spätnú väzbu na životopis je pre uchádzačov veľmi dôležité.

50+ vystavovateľov

Najdôležitejšou súčasťou podujatia sú samozrejme vystavovatelia. Budete jedným z nich?

Fotenie na CV

Návštevníci si budú môcť nechať zhotoviť profesionálnu fotku na CV, ktorú im odošleme po podujatí.