Program

10:15 - 10:50

Od nápadu k úspešnému startupu

V rámci tejto prednášky Vás oboznámime s podporným programom Startup Centra a Inkubátora UVP TECHNICOM-u a vysvetlíme, ako Vám môžeme pomôcť pri realizácii Vašich inovatívnych nápadov.

speaker-1

Ľuboš Kolesár

11:00 - 11:50

Inteligentná inštalácia v 50-ročnom paneláku?

Na to aby sme ušetrili energiu a znížili produkciu CO2 sa nemusíme všetci presťahovať do nových pasívnych inteligentných domov. Mnoho z nás býva v starších panelových domoch s centrálnym vykurovaním, kde je možné implementovať prvky inteligentného riadenia rovnako, ako v moderných stavbách. Spoločne sa pozrieme na konkrétne riešenia panelového bytu v Košiciach, kde sa podarilo nie len zvýšiť komfort ale hlavne znížiť náklady na bývanie a tým aj uhlíkovú stopu.

speaker-1

Tomáš Lorinc

13:00 - 13:50

Prečo sa (ne)stať programátorom

Praktické informácie nazbierané rokmi skúseností - úskalia a radosti práce, po ktorej v poslednej dobe túžia všetci.

speaker-1

Martin Čuchta

14:00 - 14:50

Visma Bootcamp - príležitosť pre junior developerov

Visma je na Slovensku už tretí rok. Naši developeri sú pripravení predať svoje skúsenosti generácii začínajúcich programátorov. O tom ako to vo Visme už teraz robíme príde porozprávať Tomáš Blanárik, ktorý zastrešuje projekt Visma Bootcampu spolu s jeho účastníčkou Zlaťkou Svocákovou.

speaker-1

Tomáš Blanárik

15:00 - 15:50

Príležitosti a trendy v IT

Obsahom vstupu teamu Magenta bude predstaviť spoločnosť ako takú, úspechy, za ktorými stoja a možnosti vzdelávania, ktoré ponúkajú. Predstavia projekty s pridanou hodnotou, ktoré ich bavia a porozprávajú o nových trendoch v IT.

speaker-1

Team Magenta

16:00 - 16:50

Zaujímavé veci sa robia aj doma

Chceli by sme predstaviť inovatívne projekty a témy, na ktorých pracujeme v Siemens Healthineers. Chceli by sme ukázať inovácie v oblasti zdravotníctva, umelej inteligencie, CyberScurity a pod. tak aby sme vás motivovali, že zaujímavé veci sa dejú aj na východe, konkrétne v Košiciach, a nemusíte odchádzať ďalej na západ.

speaker-1

Zuzana Tejová

speaker-2

Ján Majoroš

Čo pre vás pripravujeme?

Zaujímavé osobnosti na Hlavnom pódiu

Testovanie IT zručností
IT Valley Košice

Prednášky z IT sveta
IT Valley Košice

Kariérne poradenstvo
HRQ group

Odborné prednášky